Słuchanie muzyki na Androidzie – która aplikacja?

Co raz więcej osób decyduję się na to aby kupować smartphony, tablety wraz z mobilnymi systemami operacyjnymi. Nie wszyscy wykorzystują swój telefon komórkowy w celu przeprowadzania rozmów. Inni bardzo chętnie słuchają na nich utworów muzycznych np. z YouTube. Istnieją programy do odtwarzania muzyki na Androidzie, które są godne uwagi.

Pulsar to aplikacja, którą można pobrać z Google Play. Dobry wygrał, mała liczba bajerów to na pewno korzyść dla każdego posiadacza tego oprogramowania. W wersji PRO należy zapłacić 15zł. Jeśli chodzi o tą darmową to ona w dużym stopniu nie odbiega od tej płatnej.

N7player – to na pewno nowoczesna aplikacja do odtwarzania muzyki na Androdzie. To co warto o nim powiedzieć to nowoczesny interface. Nawigacja jest ułatwiona ponieważ odbywa się ona na gestach. Aby go prawidłowo używać należy opanować pewną technikę.

Rocket Player to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. To co go wyróżnia to na pewno duża liczba funkcji a dodatkowo interface, który naprawdę wygląda bardzo dobrze. Przydatne funkcje to na pewno – ustawienie budzika, a także ustawienie swojego dzwonka z tego poziomu.

Aplikacja MusiXmatch to na pewno odtwarzacz dla najbardziej wymagających. Program jest w stanie wyszukać na naszym urządzeniu przenośnym utwory, które się obecnie na nim znajdują. Bezpłatna wersja umożliwia korzystanie z najlepszych serwisów, które odpowiadają za odtwarzanie muzyki. Na pewno to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy mają swoje własne preferencje muzyczne ponieważ można tutaj je wykorzystać do stworzenia swojej własnej listy odtwarzanym utworów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz