Prawdziwa artystka Beyonce

_a_f_jpeg_33448_b1Z pewnością słyszałeś o Beyonce i doskonale wiesz, jak wygląda a już na pewno znasz nie jeden jej utwór. Jednak czy wiesz, jak właściwie stała się sławna i w jaki sposób osiągnęła tak wiele?

Beyonce to prawdziwa artystka, która oprócz bycia wokalistką została również projektantką mody oraz miała okazję zagrać w filmach. Urodzona w 1981 roku amerykańska wokalistka zdobyła serca milionów fanów na całym świecie, a jej przeboje królowały przez wiele lat na listach przebojów. Wychowana w Houston już od najmłodszych lat brała udział w wielu konkursach tanecznych i wokalnych zaskakując swoją skalą oraz umiejętnościami tanecznymi.
Jej prawdziwa kariera zaczęła się w zespole Destiny’s Child, którego była liderką.
Już wtedy wybijała się spośród całego składu i cieszyła się ogromną popularnością, która pozwoliła jej na późniejszą solową karierę.
W roku 2003 wydała pierwszy solowy album i zasłynęła piosenkami, takimi jak Crazy in Love. Zarówno cała płyta, jak i poszczególne piosenki cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zdobyła wtedy aż 5 nagród Grammy w różnych kategoriach. Po rozwiązaniu swojego poprzedniego zespołu Beyonce zaczęła kolejno nagrywać następne albumy i zdobywać serce fanów, organizując duże trasy koncertowe. Za każdym razem po wydaniu kolejnego albumu Beyonce biła rekordy przyznawania nagród Grammy podczas jednej gali.
Za swoje role aktorskie również zyskała nominacje do Złotych Globów i pokazała wszechstronność oraz ogromny talent.
Swoją sławę wykorzystywała również do wielu akcji charytatywnych oraz była twarzą znanych marek na całym świecie.
Beyonce jako artystka znajduje się na 3 miejscu listy 100 najwybitniejszych kobiet w muzyce. Cieszy się ogromną sławą, a media szczególnie interesują się jej osobą. Beyonce zdobyła świetne wykształcenie, które przygotowało ją do poczynań na rynku muzycznym. Jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w showbiznesie.
Beyonce zadbała o cenne kontrakty ze znanymi wytwórniami, które gwarantowały jej nagranie kolejnych albumów. Wszystkie członkinie zespołu próbowały swoich sił w karierze solowej, jednak Beyonce wyszła na tym najlepiej. Jej niezłomność oraz ogromny talent zaprowadziły ją na sam szczyt muzycznej kariery. Do dziś cieszy się ogromną sławą, a jej trasy koncertowe to prawdziwe przedstawienia, zachwycające umiejętnościami zarówno wokalnymi, jak i tanecznymi.
Beyonce miała również swoje koncerty w Polsce, na które przyjeżdzali fani z całej Europy. Obecnie Beyonce jest również matką i świetnie sprawdza się w tej roli, jednak nie zapomina o muzyce i ciągle pracuje nad nowym repertuarem. Wierna swoim fanom dostarcza im ogromnym wrażeń i nie podlega nigdy nadmiernym i natrętnym prowokacjom ze strony mediów. Doskonale zna swoje miejsce i wie, jak zdobyć serca fanów i przypomnieć o sobie w naturalny sposób. Jest bardzo barwną postacią, która zawojowała ogólnoświatowy showbisnes. Spełnia się w wielu płaszczyznach, jako prawdziwa artystka nie ogranicza swoich możliwości jedynie do samego śpiewania, zadowalając fanów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz